Panziók közös kezelése

A legjobb 10 panzió Pest megye területén | Magyarország | autosiskolamiskolc.hu

panziók közös kezelése

Fertőtlenítő szőnyegFertőtlenítő szőnyeg elhelyezése a szállás bejáratánál és minden emeleten. Tájékoztató üzenetek elhelyezéseTájékoztató üzenetek a megfelelő kézmosásról, távolságtartásról, a COVID megelőzéséről.

panziók közös kezelése

Személyzetet érintő óvintézkedések Kesztyű és maszk viseleteA személyzet kesztyűt és maszkot visel, ezáltal csökkentve a vendégekkel való érintkezést. Láz- és egészségügyi állapot ellenőrzése napontaA személyzet testhőmérsékletének ellenőrzése naponta, munkakezdés előtt.

Tündérkert Panzió - Ivó Völgye

Vendégeket érintő óvintézkedések A szállás panziók közös kezelése csökkentéseA panziók közös kezelése fokozatos értékesítése a közös tereken kialakuló zsúfoltság és a vendégek közötti érintkezés elkerülésének érdekében.

Testhőmérséklet ellenőrzése bejelentkezéskorA vendégek testhőmérsékletének ellenőrzése bejelentkezéskor.

Általános Szállodai Szerződéses Feltételek (ÁSZF)

Higiéniai minicsomagA vendég érkezéskor maszkot, kesztyűt, nedvestörlőkendőt, fertőtlenítő gélt kap. Előre egyeztetett bejelentkezésKözösen egyeztetett érkezési idő. Étkezés Catering szolgáltatások más éttermektőlA vendég a környező éttermekből rendelhet ételt.

panziók közös kezelése

Takarítás professzionális fertőtlenítőszerekkel A közös felületeken kilincsek, kapcsolók, belépőkártyák stb. A közös felületek tisztítása a hatóságok által ajánlott fertőtlenítőszerekkel.

• Tájékoztatás elektronikus megfigyelőrendszer alkalmazásáról Tisztelt Vendégeink!
  • Ízületi kezelés lipovkában
  • Interferencia kezelés - Sóstó-Gyógyfürdők Zrt. - Közös élményeink

Közös terekenA közös terek tisztítása naponta többször folyosó, felvonó, recepció, terasz stb. Általános takarítás naponta többszörA szobák fertőtlenítése fokozott odafigyeléssel. Központ m, strand, park, áruházak Merkúr és Profi, vendéglők, fitness, szolárium, buszmegálló közelben.

TV, internet.

Juhász Fogadó

Túrázási lehetőség a Hargita hegyre. Parkolási lehetőség az udvarban.

panziók közös kezelése

Saját fürdő, saját felszerelt konyha, terasz. Igényelhető reptéri transzfer. Átlagosan mennyiért kínál egy éjszakát a KiTe Apartman?

panziók közös kezelése

A KiTe Apartman által kínált szobák átlagos ára 40 lej. Tekintsd meg a szobák részletes leírását! Milyen fizetőeszközöket fogadnak el? Tekintsd meg a szálláshely foglalási feltételeit! Lehet-e vakációs jeggyel fizetni? Ezen a szálláshelyen sajnos nem lehet. Tekintsd meg a vakációs jeggyel foglalható Székelyudvarhelyi szállások listáját!

Tájékoztatás elektronikus megfigyelőrendszer alkalmazásáról

Milyen típusú szobák foglalhatóak? A KiTe Apartman foglalható szobatípusai: 3 fős apartman saját konyhával.

Kézfertőtlenítő adagoló elhelyezéseKézfertőtlenítő adagolók elhelyezése közös tereken bejáratnál, folyosón, recepción stb. Tájékoztató üzenetek elhelyezéseTájékoztató üzenetek a megfelelő kézmosásról, távolságtartásról, a COVID megelőzéséről. Személyzetet érintő óvintézkedések Kesztyű és maszk viseleteA személyzet kesztyűt és maszkot visel, ezáltal csökkentve a vendégekkel való érintkezést. A személyzet továbbképzése fertőtlenítés terénA személyzet képzésben részesül: a közös terek és szobák rendkívüli takarítása fokozott odafigyeléssel.

Mikor lehet be- és kijelentkezni? Ajánlott szállások KiTe Apartman Székelyudvarhely közelében.